Büyükbaş Hayvancılık

Ülkemizde hayvancılığın en çok geliştiği ve ülke ihtiyacının karşılandığı bölgeler arasında yer alan Kars hayvancılık faaliyetleri ile dikkati çekmektedir.

Büyükbaş hayvan besiciliği konusunda oldukça önemli bir yer alan Kars hem hayvanların doğal ortamlarında yetişebileceği bir imkan sağlarken hem de iklimi ile de hayvanların yaşayacakları ortam oluşturmaktadır. Bu nedenle yıllardır hem hayvancılık konusunda hem de süt ve süt ürünleri konusunda oldukça ileri bir seviyededir.

Büyükbaş Hayvan Besiciliği

Ülkemizin diğer bölgelerinde hayvan besiciliği yapılabilmesi için büyükbaş hayvan ihtiyacı oluşmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti bundan sonra da vermeye devam ediyoruz. Güneş hayvancılık olarak 1978 yılından bugüne kadar gerek Kars ilimizin içerisinde gerekse de ülkenin dört bir yanından doğabilecek olan ihtiyaçları karşılıyoruz. Bünyemizde çalışan veterinerlerin kontrolleri altında yetişen hayvanlarımızın sağlıklı yetişmeleri için gereken bütün işlemleri yapıyoruz. Aynı zamanda ihtiyaç durumuna göre Kars hayvan pazarı içerisinden de hayvan tedariği yapabiliyoruz.

Büyükbaş Hayvan Fiyatları Ne Kadar?

Özenle yetiştirdiğimiz hayvanların satışını Türkiye’nin dört bir yanına yapabiliyoruz. Şu an için 300 kg altı canlı inek baskül fiyatları 10 TL olurken 400 kg üzeri canlı ineklerin baskül fiyatları 11 TL’den yapılmaktadır. Bu fiyatlar sayesinde kaliteli yetiştirilmiş hayvanlara ucuz fiyatlara sahip olabileceksiniz. Kars hayvan fiyatları içerisinde en uygun fiyatlara büyükbaş hayvanları bizim sayemizde sahip olabileceksiniz.

Yazar: tayfurozsoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir