Canınız Sıkıldı İzleyecek Güzel Film Mi Arıyorsunuz?

Aile bireylerinizle beraber televizyon karşısındasınız ve izlenmeye değer hiçbir içerik yok. Can sıkıntınızda nerede patlayacaksınız, malum kış günleri ve havada soğuk. Dışarıda vakit geçirmekte pek mantıklı değil. Bir anda aklınıza film izlemek geldi ve ne izleyeceğinizi düşünmeye başladınız. Güncel filmler mi yoksa tarihe isimlerini altın harflerle yazdırmış filmler mi izlemeliyiz diye düşünceler saracak salonu. Artık bu düşüncelere son verin! En iyi film önerilerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Hem editör yorumlarını hem de film izleyen kişilerin yorumlarını harmanlayıp izlemek istediğiniz filme karar verebilirsiniz. Size kalan tek şey çay, çekirdek veya patlamış mısır hazırlamak.

İnternet sitemiz içerisinde filmlere ait IMDB puanlarını, filmde rol alan oyuncuların kimler olduğunu, yönetmen koltuğunda kimin oturduğunu, hangi tarihte sinemaya çıkış yaptığını detayları ile öğrenebilirsiniz. Filmle hakkındaki kısa hikayeleri okuyarak hangi filmi izleyebileceğinize veya önerebileceğinize karar verebileceksiniz.

Bilim kurgu, romantik, korku, komedi gibi her türden binlerce filme yapılmış on binlerce yorumu platformumuzdan takip ederek sizde çevrenizdekilere film tavsiyelerinde bulunabilirsiniz. Hafızalara kazınan film kesitlerinde kimi zaman kendinizi bularak duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Mesela küs olduğunuz babanızı ‘’Babam ve Oğlum’’ filmindeki akıllara kazınan son sahnesini izledikten sonra arayarak ‘’seni özledim, barışalım’’ diyebilirsiniz. Ya da uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla geçmişte yaşadığınız macera dolu hikayeleri ‘’Esaretin Bedeli’’ film ile yine canlandırabilirsiniz.

Yazar: tayfurozsoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir